Jdi na obsah Jdi na menu
 


www.ichovatelskepotreby.cz

www.artemispetfood.eu

Určitě to znáte ... Vaše domácí šelma chodí mlsně okolo misky a pohledem vás přímo vyzývá k činu. Copak je možné jí nevyhovět ?

I my to známe. Jenomže těch šelem, hravých i dravých, přítulných i plachých, máme okolo sebe kolem stovky. Seniory na dietách, dospěláky věčně při chuti, koťata ve vývinu. Někdy může být těžké všem vyhovět ...

Proto jsme ocenili vstřícnost týmu

www.ichovatelskepotreby.cz

a jejich akci POMOC ÚTULKŮM 2009

http://www.ichovatelskepotreby.cz/clanek/37/POMOC-%C3%9ATULK%C5%AEM-2009.htm

V průběhu této akce můžete pomoci nasytit naše svěřence, stejně tak potěšit své domácí šelmy zakoupením kvalitního krmiva či jiným výběrem z nabídky širokého sortimentu krmiv a doplňků pro Vaše mazlíčky, např. granule pro psy, granule pro kočky, konzervy, obojky, vodítka, pelíšky. Dále zde naleznete velký výběr pamlsků a doplňků. Cílem tohoto obchodu je dodávat Vám krmiva a granule té nejvyšší kvality za velmi výhodné ceny a zajistit rychlý a levný způsob dopravy - heslem je zde RYCHLE, LEVNĚ, KVALITNĚ. Cílem je přispět ke zdravému způsobu života Vašich mazlíčků, k radosti jak jejich, tak také Vaši. Z tohoto důvodu jsou v nabídce jen opravdu výživná a lety prověřená krmiva od kvalitních značek. Cílem tedy není nabízet co nejširší sortiment, ale opravdu jen kvalitní krmivo.

Dopřejte svým miláčků to nejlepší - kupte jim skutečně kvalitní granule!

Nabídka je neustále rozšiřována, aby byly potřeby Vašich mazlíčků zcela uspokojeny.

Proč nakupovat na www.ichovatelskepotreby.cz

Výborné ceny

Nejkvalitnější krmiva a granule na českém trhu

Doprava zdarma při celkovém nákupu nad 1200 Kč

Rychlá doba dodání

Kvalitní způsob dopravy pomocí PPL

Pravidelné AKCE a SLEVY

A PŘEDEVŠÍM - OCHOTA POMOCI POTŘEBNÝM !!!